НАШІ ПЕРЕВАГИ

-1-

Стиль
Шоу-бармен — це, перш за все, артист. Тому ми завжди виглядаємо ідеально.Це може бути піджак, смокінг або костюм у стилі та концепції заходу. Наше шоу — це родзинка вашого вечора.

-2-

Сюжет
Наше шоу — це не набір трюків. Це вистава з музикою, хореографією та приготуванням коктейлів. Це оригінальний жанр, в якому ми демонструємо свою майстерність крізь призму неперевершеного шоу.

-3-

Ефектний вигляд
Важливою складовою шоу є концертна піротехніка, взаємодія з майданчиком для виступу, безпосередній контакт з гостями. Ми професійно інтегруємо наше шоу в концепцію події як на великих сценах, так і в малих залах.

бармен шоу, бармен шоу від чемпіона світу , флейринг

ЄВГЕНІЙ СОКОЛОВЧемпіон України та світу з флейрингу.

Єдиний в Україні чемпіон світу, рок-зірка української барної культури. Людина, яка лише 2019 року відвідала 55 країн і взяла участь у 27 чемпіонатах, в 11 з яких посіла 1-е місце!

ТРЮКИ, ЩО ДЕМОНСТРУЮТЬСЯ НА ЧЕМПІОНАТАХ

Шоу побудовано на найскладніших елементах! 5 предметів у повітрі, звичайнісінькі скляні пляшки, ніякої страховки чи гумових килимів — все наживо!

Що являє собою бармен шоу?

Illustration

Зовнішній вигляд

Шоу може проходити як на сцені, так і в будь-якому місці перед гостями! Ми сучасні та стильні, для наших виступів використовуємо барну стійку або спеціальний Led Bar Place.

Illustration

Спецефекти

У нашому шоу ми застосовуємо тільки професійну піротехніку! Спалахи і холодні фонтани створюють феєричний ефект!

Illustration

Подарункові коктейлі

За допомогою особливих прийомів під час виступу ми готуємо 10 смачних коктейлів з преміальних інгредієнтів, якими пригощаємо гостей під час шоу!

бармен шоу, бармен шоу від чемпіона світу , флейринг
Illustration
бармен шоу, бармен шоу від чемпіона світу , флейринг
бармен шоу, бармен шоу від чемпіона світу , флейринг

ЗАЛУЧЕННЯ ГОСТЕЙ ДО УЧАСТІ В ШОУ

Як показує наш досвід, це дуже важливий елемент шоу-програми.Гості із задоволенням беруть участь в інтерактиві. Це неймовірні емоції, які запам'ятовуються надовго!

ІНТЕРАКТИВ З ГОСТЯМИ

Illustration

Візуальна подача

Одразу після закінчення шоу ми можемо проводити інтерактив з гостями.Усе це відбувається організовано, з мікрофоном або разом з ведучим заходу!

Illustration

Формат

Це може бути як майстер-клас з приготування коктейлів, так і драйвовий батл по командному шейку. Зазвичай ми поєднуємо ці речі!

Illustration

Подарункові коктейлі

Усі, хто взяв участь в інтерактиві, отримають у подарунок коктейлі. Найчастіше це коктейлі, які гості приготували самостійно!

НАШІ ЦІНИ

бармен шоу

Бармен-шоу

Тривалість виступу 10-12 хвилин

Піротехника (холодні сценічні фонтани)

10 подарункових коктейлів

Трансфер Києвом


12000

шоу та інтерактиви

Шоу + інтерактив

Тривалість блоку 20-25 хвилин

Піротехника (холодні сценічні фонтани)

20 подарункових коктейлів

Інтерактив з гостями

Трансфер Києвом

14000

додаткові коктейлі

Додаткові коктейлі

Приготування коктейлів після шоу

Коктейльний посуд

Усі необхідні інгредієнти

Доставка по Києву


170 ₴/шт

*Трансфер за межі Києва та в інші міста України прораховується окремо

Бажаєте залишити ваш запит?

Заповніть запропоновану нижче форму, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG